Provedeme vás džunglí online světa a navrhneme řešení na míru

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizací vašeho webu zlepšíme pozice ve vyhledávačích, přivedeme více návštěvníků a celkově zvýšíme výkon vašich stránek v organickém vyhledávání.

Sociální sítě

Navrhneme pro vás efektivní strategii marketingu na sociálních sítí s ohledem na vaši cílovou skupinu. Začněte s námi využívat potenciál sociálních sítí na maximum.

Obsah

Správně uchopený obsahový marketing vám přivede relevantní návštěvníky a přesvědčí je k nákupu. Váš text se tak stane dlouhodobou konkurenční výhodou.

Placená reklama (PPC)

Výkonnostní placenou reklamou se ihned přiblížíte ke svým zákazníkům a začnete prodávat. Našim cílem je optimalizace zisku a PNO, nesoustředíme se pouze na prokliky.

Zbožové srovnávače

Zbožové srovnávače jsou pro e-shopy jedním z nejkvalitnějších zdrojů návštěv a tržeb. Díky správné optimalizaci a bidování předběhnete svoji konkurenci.

Mezinárodní SEO

Máte mezinárodní byznys, nebo chcete expandovat z Česka a oslovit více zákazníků? Pomůžeme vám nejen s optimalizací vašeho webu pro zahraniční trhy.

Link building

Získávání zpětných odkazů je nedílnou součástí optimalizace pro vyhledávače. Zpětné odkazy stále patří mezi nejdůležitější hodnotící faktory. Využijte potenciál link buildingu.

Tvorba webových stránek

Webové stránky, které prodávají. V dnešní době je zapotřebí mít rychlý a responzivní web, kde se zákazník nebude ztrácet. Nepřicházejte o své zákazníky nefunkčním webem.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov patří mezi základní stavební kameny každého webu a marketingové strategie. Zjistíme, jak a co vaši zákazníci hledají a přizpůsobíme tomu váš web i strategii.

SEO audit

Náš komplexní audit vám ukáže slabé stránky vašeho projektu. Výstupem je analýza s doporučením, která popíše konkrétní kroky pro zlepšení výkonu webových stránek.

Influenceři

Spolupráce s influencery podpoří získání nových zákazníků a prohloubí vztah s těmi stávajícími. Zařídíme spolupráci se správnými influencery, kteří pozitivně podpoří váš brand.

Jak by probíhala spolupráce?

 • 1. Zjištění všech možných informací o vašem byznysu

  Proto, abychom mohli navrhnout správné řešení vašeho problému, budeme od vás potřebovat znát, co nejvíce vstupních informací.

 • 2. Návrh strategie a vypracování nabídky

  Na základě získaných podkladů vám navrhneme nejlepší možnou strategii, kterou dosáhneme vašich cílů. Předložíme vám návrh strategie s přínosem vašemu podnikání společně s cenovou nabídkou.

 • 3. Vstupní práce a nastartování spolupráce

  Po odsouhlasení nabídky a strategie začneme pracovat.Vstupní práce záleží na zvolené strategii a použitých marketingových kanálech. Ve většině případů se neobejdeme bez různých analýz, ze kterých vzejdou již konkrétní kroky.

 • 4. Kontinuální práce a pravidelný reporting

  Po vypracování vstupních prací přichází na řadu kontinuální činnosti, které nám dopomůžou k dosažení stanovených cílů. Mezi pravidelné práce patří např. link building, optimalizace PPC kampaní, správa profilů na sociálních sítí, tvorba obsahu a další.

Reference

Co o nás říkají naši klienti?

Kontaktujte nás

Telefon: +420 774 935 271
E-mail: [email protected]

Nebo nás navštivte

Třebohostická 564/9
Praha 10
100 00 Strašnice

Fakturační údaje

HETRA Media s.r.o.

Třebohostická 564/9
Praha 10
100 00 Strašnice
IČ: 07045859
DIČ: CZ07045859

Sociální sítě