Kdo jsme a co děláme

Jsme online marketingová společnost HETRA Media s více než 6 lety zkušeností. Pomáháme společnostem dosáhnout jejich finančních a výkonnostních cílů. Náš tým zkušených marketérů má rád nové výzvy, rostoucí grafy a skvělou kávu.

V průběhu let jsme navázali spolupráci se středními i menšími společnostmi, kterým jsme pomáhali nebo stále pomáháme uspět mezi českou i zahraniční konkurencí. Zkušenosti sbíráme i z vlastních projektů.

Víme, že každý klient podniká ve specifickém oboru, proto na začátku spolupráce potřebujeme poznat vaše podnikání a na základě toho můžeme navrhnout efektivní strategii přímo pro vás. Zakládáme si na špičkové kvalitě našich služeb a dlouhodobé spokojenosti našich zákazníků.

Usilujeme o budování dlouhodobých vztahů založených na transparentnosti, vytrvalosti, vzájemné důvěře a integritě s našimi obchodními partnery. Důkazem může být dlouhá a plynulá spolupráce s většinou našich klientů.

HETRA Media tým

Máme rádi nové výzvy, rostoucí grafy a skvělou kávu.

6 důvodů proč pracovat s námi

Zákazník na prvním místě

Rychlá a flexibilní komunikace, otevřený a vstřícný přístup nebo férové jednání se vám mohou zdát jako klišé. My však tyto zásady ctíme a dodržujeme.

Vlastní projekty

Provozujeme několik vlastních projektů, na kterých testujeme různé druhy optimalizací a novinek. Tyto zkušenosti nám pomáhají uspět proti konkurenci i s vaším projektem.

Zahraniční zkušenosti

Mezinárodní trhy jsou zcela jiné, než domácí trh a konkurence. Zkušenosti ze zahraničních projektů dokážeme zužitkovat i na domácím trhu. Buďte napřed před konkurencí.

Byznysový přístup

Byznysový přístup do marketingu prostě patří. Spustit placené kampaně totiž nestačí. Vše do sebe musí perfektně zapadat a korespondovat s vaším byznysem. 

Komplexní služby

Komplexní strategie online marketingu je alfou a omegou úspěchu. Je důležité všechny kanály mezi sebou správně propojit a najít správnou synergii.

Individuální přístup

Každý obor a byznys je odlišný. Potřebujeme váš byznys lépe poznat, abychom pochopili a zjistili možnosti, které vám pomohou dosáhnout vytyčených cílů.

Pár důležitých milníků z historie

 • 2013

  Dva letitý kamarádi Václav a Marek spojují síly a začínají pracovat na prvních projektech a pro první klienty pod společnou značkou.

  První e-shop – prodej samolepek na zeď (později úspěšně prodán)

 • 2014

  První kancelář – Jihlava

  Spuštění projektu Autotrip.cz

 • 2015

  Rozrůstáme se – první větší klienti Praha a Brno

  První školení – vzděláváme a učíme naše klienty

 • 2016

  Náš tým roste – první členové týmu

  Spuštění projektu BydletSnadno.cz

  Nové zkušenosti – První zahraniční projekty

 • 2017

  Stěhujeme se do větší kanceláře v Praze

  Budujeme portfolio vlastních magazínů zaměřené na různé obory

  Přibíráme do týmu nové nadšence a specialisty online marketingu

 • 2018

  Stáváme se firmou HETRA Media, s.r.o. 

  1 783 467 – návštěvnost vlastních magazínů za rok 2018

 • 2019

  Automatizujeme – vyvíjíme nástroje a procesy, které nám šetří čas a vám peníze

 • 2020

  Všichni se potýkáme s pandemií Covidu, po prvotním šoku celý trh e-commerce zažívá obří boom, kdo není online, jako by nebyl.

  S klienty nalézáme řešení jak aktuální situaci zvládnout. U klientů z oborů cestování, gastro a ubytování je potřeba priority úplně překopat a najít alternativní cesty, u ostatních klientů se naopak snažíme vytěžit maximum ze zvýšené poptávky.

 • 2021

  Rok 2021 je opět ve znamení velkého růstu e-commerce trhu, což ale také představuje zvýšenou konkurenci. Přibíráme nové specialisty a rozšiřujeme kanceláře.

 • 2022

  Po dvou velmi silných letech se nejenom trh e-commerce začíná ochlazovat. S klienty se připravujeme na horší scénáře a přizpůsobujeme tomu strategii. Vnitřně cítíme, že je také v tomto období pravý čas na spuštění nového projektu se zaměřením na USA trh.

Jak by probíhala spolupráce?

 • 1. Zjištění všech možných informací o vašem byznysu

  Proto, abychom mohli navrhnout správné řešení vašeho problému, budeme od vás potřebovat znát, co nejvíce vstupních informací.

 • 2. Návrh strategie a vypracování nabídky

  Na základě získaných podkladů vám navrhneme nejlepší možnou strategii, kterou dosáhneme vašich cílů. Předložíme vám návrh strategie s přínosem vašemu podnikání společně s cenovou nabídkou.

 • 3. Vstupní práce a nastartování spolupráce

  Po odsouhlasení nabídky a strategie začneme pracovat.Vstupní práce záleží na zvolené strategii a použitých marketingových kanálech. Ve většině případů se neobejdeme bez různých analýz, ze kterých vzejdou již konkrétní kroky.

 • 4. Kontinuální práce a pravidelný reporting

  Po vypracování vstupních prací přichází na řadu kontinuální činnosti, které nám dopomůžou k dosažení stanovených cílů. Mezi pravidelné práce patří např. link building, optimalizace PPC kampaní, správa profilů na sociálních sítí, tvorba obsahu a další.

Náš tým

Václav Trávník

Václav Trávník

Jednatel

Marek Hervíř

Marek Hervíř

Jednatel

Robin Rucker

Robin Rucker

SEO specialista

Anna Macurová

Anna Macurová

Copywriting a sociální sítě

Martina Poláková

Martina Poláková

Kreativní duše

Pavla Růžičková

Pavla Růžičková

Copywriting

Tomáš Drdla

Tomáš Drdla

Webotvůrce

Certifikace

Collabim_certifikát
Bronzový Shoptet Partner

Pracujeme s těmito nástroji

Ahrefs
Marketing Miner
seo powersuite
Screaming Frog
Open Refine
Collabim

Kontaktujte nás

Telefon: +420 774 935 271
E-mail: [email protected]

Nebo nás navštivte

Třebohostická 564/9
Praha 10
100 00 Strašnice

Fakturační údaje

HETRA Media s.r.o.

Třebohostická 564/9
Praha 10
100 00 Strašnice
IČ: 07045859
DIČ: CZ07045859

Sociální sítě