Telefonista

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni či dodavatele na výpomoc. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce.

Popis pozice

Hlavním úkolem je aktivně vyhledávat a telefonicky oslovovat potenciální firemní zákazníky. Práci je možné provádět z domova. Je tedy vhodná například pro studenty nebo matky na mateřské dovolené. Práce je velice časově flexibilní a je jí možné přizpůsobit konkrétním časovým možnostem. Dle dalších znalostí a dovedností lze pozici rozšířit o další úkoly a navýšit tak odměnu za vykonávanou práci.

Čemu se chceme vyhnout

Vyloženě strojovému obvolávání bez ducha. Nehledáme Call centrum. Hledáme jednotlivce, které práce skutečně baví a jde to z jejich projevu vycítit.

Požadujeme

Spolehlivost, komunikativnost a samostatnost. Vlastní počítač s připojením k internetu. Základní orientaci v oblasti internetových technologií a práce s internetem. Vítáme jakékoli další znalosti a zkušenosti v oblasti Online Marketingu, zpracování obsahu pro internetové stránky a v oblasti aktivního telemarketingu. Preferujeme spolupráci s osobou vlastnící živnostenský list, není však podmínkou.

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení odvíjející se čistě od objemu vykonané práce. Neomezený mobilní tarif využitelný i pro soukromé účely. V případě delší spolupráce neomezené mobilní připojení k internetu.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 774 935 271
E-mail: [email protected]

Nebo nás navštivte

Třebohostická 564/9
Praha 10
100 00 Strašnice

Fakturační údaje

HETRA Media s.r.o.

Třebohostická 564/9
Praha 10
100 00 Strašnice
IČ: 07045859
DIČ: CZ07045859

Sociální sítě