Web Design Services

Web Design a UX

Vzhled webu a uživatelský prožitek ovlivňuje zákazníka, zda nakoupí u vás nebo odejde ke konkurenci. Nenechte své potencionální zákazníky utíkat ke konkurenci.

Web Design

V digitálním světě je první dojem velmi důležitý a vynikající web design je klíčem k úspěchu. Uživatelé preferují stránky, které jsou esteticky přitažlivé a jednoduché. V dnešní době se čím dál větší důraz klade také na responzivní design. Náš tým vám pomůže udělat stránky, které zaujmou na první dojem, budou optimalizovány pro mobilní zařízení a zároveň budou rychle načítat.

 

UX (uživatelský prožitek)

Uživatelský prožitek je základním kamenem webu. UX upřesňuje co uživatel vidí na hlavní stránce, jak jsou uzpůsobené kategorie, vzhled a umístění Call-to-Action tlačítek, použitelnost košíku a mnoho dalších prvků webu. Cílem UX je co nejvíce usnadnit uživateli procházení webu a poskytnout jednoduchou a intuitivní cestu k k dokončení objednávky či poptávky. Se správnou UX optimalizací zpravidla roste konverzní poměr webu.

Branding a corporate identity

Grafika

Použitelnost v mobilních zařízení

UX design

Tvorba webu

Náš tým pomůže vašemu podnikání v digitálním světě pomocí web designu a UX. Vytvoříme vám funkční web optimalizovaný pro mobilní zařízení s krásným a přehledným web designem a zaměřením na uživatelský prožitek. Součástí nového webu je také základní optimalizace pro vyhledávače.

Jsme přesvědčeni, že individuální spolupráce s každým klientem je základem pro vynikající výsledek. Web design tvoříme s jasným cílem - dosáhnout maximální efektivity webových stránek. Proto od nás nedostanete pouze návrh od grafika, na webu se také podílí UX specialisté a SEO konzultanti, kteří web optimalizují pro vyhledávače.

6

Vytvořených e-shopů

9

Webových stránek

2

Corporate identity

4

Grafické návrhy

11

Návrhů newsletteru

17

UX změn

Každý klient má jiné cíle, publikum a požadavky. Prvně potřebujeme zjistit vaše potřeby a požadavky, abychom mohli vytvořit výkonný web design, který bude prodávat.

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.