Web Development Services

Social Media Marketing

Efektivní strategie marketingu na sociálních sítích zvyšuje povědomí o vaší značce, zlepšuje komunikaci mezi vaší značkou a zákazníky, v neposlední řadě je to zdroj nových zákazníků.

Na sociálních sítích je více než polovina Čechů, drtivá většina z nich používá Facebook. Díky komplexní strategii marketingu na sociálních sítích vám pomůžeme dát o sobě vědět svým potencionálním zákazníkům a hlavně vám z Facebooku uděláme podstatný prodejní kanál. Nesnažíme se získávat pouze fanoušky, snažíme se získávat reálné klienty, kteří u vás nakoupí.

 

Strategii pro sociální sítě ušijeme přímo pro vaší značku a obor. Pomůžeme vám vybudovat základnu reálných fanoušků, oslovit nové zákazníky, zlepšit komunikaci mezi vaší značkou a klienty a samozřejmě zvýšit váš zisk. 

Nezajišťujeme pouze správu Facebooku, máme zkušenosti i s dalšími velkými sociálními sítěmi, jako jsou Twitter, Instagram, Google+, Youtube nebo Pinterest. Podle zjištění vašich potřeb a seznámení se s vaším obchodním cílem vám navrhneme pouze ty sociální sítě, které vám přinesou opravdový užitek. Není důležité být na všech sociálních sítích, ale využívat na plno ty, které mají smysl!

Brand Monitoring

Sledujeme všechny zmínky, které se o vaší značce na sociálních sítích píšou, tím můžeme dosáhnout lepší komunikace mezi značkou a klienty a také zlepšovat vaší pověst.

Obsah na sociálních sítích

Facebook, Twitter, Pinterest a další sociální sítě pomůžou zvýšit povědomí o vaší značce a produktech v krátkém časovém období. Naši specialisté vám pomůžou určit nejvhodnější druh obsahu a platformu pro vaši značku.

Social Media Management

Náš tým odborníků na sociální sítě vám pomůže spravovat účty pod vaším jménem a komunikovat s vaším publikem. 

Nastavení profilu

Vytváříme a adaptujeme profily na sociálních médiích pomocí kvalitního obsahu a designu, který rezonuje s vaší značkou a cílovým publikem. 

Reklama na sociálních sítích a ROI

Reklama na sociálních sítích je velmi úspěšná, poměrně levná a umožňuje přesné zacílení na vaše potencionální zákazníky. Cíle nestavíme na poštu fanoušků, ale zaměřujeme se především na návratnost vaší investice.

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

 

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.