Reputation Managment Services

Reputační Management

Reputační management vám pomůže zvýšit viditelnost značky, vybudovat její hodnotu a pomoci jí tak obstát mezi tvrdou konkurencí, což z ní činí základní kámen vaší reputace na internetu.

Účelem reputačního managementu je podpořit online viditelnost značky a navést návštěvníky na web s cílem zvýšit relevanci stránky ve vyhledávání. Neméně efektivně jej lze využít také na šíření pozitivního povědomí o brandu nebo eliminování negativní zpětné vazby, která se o vás na internetu šíří.

Nabízíme vám kompletní správu vaší online reputace, která zahrnuje i širokou řadu doplňujících služeb jako monitoring sociálních sítí, internetové PR, filtraci a odstranění negativního obsahu nebo propagaci obsahu na nejnavštěvovanějších sociálních sítích.

Díky naší rozsáhlé síti kontaktů v médiích s námi nikdy nepropásnete příležitost k propagaci vašich služeb, ať už v online světě poskytujete cokoliv. Každou příležitost navíc dokážeme dobře využít, protože všechen obsah o vašem brandu zaměřujeme na konkrétní cílové publikum.

Effective Web Development Solutions

Vytvoříme pro vás zprávu zachycující zpětnou vazbu o vaší značce na internetu a rozdělíme ji na pozitivní a negativní část. Je pro nás klíčové průběžně sledovat záporné ohlasy a komentáře, které se objevují ve vyhledávání, protože mohou mít významný dopad na vaši poptávku i online prodej. Disponujeme špičkovými softwary a technologiemi, které nám pomáhají úspěšně spravovat reputační management vaší firmy a regulovat negativní zpětnou vazbu na minimum.

Online PR Management

Sledování zmínek na sociálních sítí

Filtrace negativního obsahu

Eliminace negativního obsahu

Základem úspěšného řízení dobré pověsti firmy je hloubkové zhodnocení vaší situace a zjištění vašich cílů. Každou naši službu můžeme aplikovat samostatně v závislosti na vašich potřebách a cílech.

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.