Pay Per Click Management

PPC reklama

Výhoda PPC reklamy spočívá v tom, že neplatíte rovnou za její umístění na stránku. Účtuje se vám až každý proklik přímo na vaši reklamu, a tak ji můžete mnohem snadněji plánovat a měřit.

Trh se neustále proměňuje, proto aby byla vaše PPC reklama skutečně úspěšná, musíte umět držet krok s konkurencí. Od toho jsme tu my. Provedeme pečlivý audit vaší konkurence a pravidelně zanalyzujeme všechny weby podobné tomu vašemu.

Založíme hodnotnou reklamní kampaň dle vašich požadavků a budeme ji dále spravovat a měřit. Známe podmínky na trhu a dokážeme vytvořit reklamu, která upoutá pozornost vaší cílové skupiny a zmaximalizuje tak váš zisk.

Naše výsledky samozřejmě pravidelně vyhodnocujeme. Abychom byli stále o krok napřed, je důležité vědět, jak si vedeme a co se nám daří. Veškerá tato měření pak dále zpracováváme do průběžných reportů, díky nimž budete vždy přesně vědět, na čem jste.

PPC reklama se díky svému širokému zaměření a přesné plánovatelnosti stává mezi zadavateli reklamy velmi populárním prostředkem. Uživatelé internetu už se totiž naučili odolávat klasickým typům reklamy a potřebují k zaujetí daleko individuálnější a originálnější kampaně. Chcete jednu takovou i vy? Svěřte ji nám!

Placená reklama ve vyhledávání

Kromě klasického žebříčku nabízejí vyhledávače nadstandardní služby jako Sklik nebo Google Adwords, které vaši firmu s naší pomocí umístí přímo do čela vyhledávání. Stále populárnější jsou pak i speciální kampaně pro mobilní zařízení.

PPC Remarketing

Remarketing je daleko účinnější než jiné druhy PPC reklamy, protože oslovuje zákazníky, kteří už dříve navštívili váš web, a tak cílí přesně na vaše publikum. My vám jej zařídíme na Facebooku i ve službách Google Adwords a Sklik.

Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě mají dnes na internetu obrovskou moc. Není tedy divu, že se inzerenty využívají často i jako nástroj marketingových kampaní. Postaráme se o vaši reklamu na největších sociálních sítích jako Facebook, Google+, Twitter, Instagram a LinkedIn.

Bannerová reklama

Banner se říká obdélníkovému obrázku či animaci umístěné na okraji webové stránky, který tvoří jednu z nejklasičtějších forem internetové reklamy. Bannerovou reklamu vám rádi obstaráme a zajistíme její správu i kompletní péči.

Video reklama

Video je nejrychleji rostoucí platformou na internetu. Skrze reklamu na YouTube můžete rovněž cílit na konkrétní publikum a přispět tak k budování vlastní značky. Vytvoříme vám chytlavou reklamu s kvalitním obsahem, která vám přitáhne hromadu nových zákazníků.

Vytvoříme pro vás kampaně na Google AdWords, Sklik a Facebook.

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.