Mobile Marketing Services

Mobilní Marketing

Mobilní zařízení se čím dal více dostávají do popředí před klasické počítače. Jděte s dobou a optimalizujte své marketingové kampaně právě pro telefony či tablety.

Počet uživatelů chytrých telefonů neustále roste, což znamená, že by tato možnost zaujetí publika neměla být ignorována. Mobilní marketing vytváří silnější uživatelské zkušenosti, které přesahují nad standardní reklamní bannery, které lze snadno na mobilních obrazovkách přehlédnout. Mobilní marketing umožňuje větší zaujetí cílového publika kdykoliv a kdekoliv.

Mobilní marketing nabízí širokou škálu příležitostí pro interakce s uživateli v mnohem osobitější formě. Dnes můžeme oslovit velmi konkrétní cílové publikum nejen podle věku, pohlaví a umístění, ale také podle zájmů a informací dle mobilních dat. Pro konkrétní cílové publikum můžeme vytvořit chytrou aplikaci, která může ulehčit hledání informací, nákup u vás nebo poskytnout zábavu. Stále více reklamních platforem se zaměřuje na práci s mobilním zařízením, využijte skrytý potencionál, lépe tak dosáhnete svých cílů.

Náš tým vám pomůže s rozvíjením webových stránek a tvorbou aplikace, naše služby jsou šité na míru vašim individuálním potřebám a cílům. Náš tým, který se zaměřuje na mobilní marketing může řídit celou mobilní kampaň od návrhu strategie, určení cílového publika, návrh a vývoj kampaně, až po konečné vyhotovení a správu aplikace.

41%

Zvýšení zaujetí příspěvků

21%

Zvýšení zaujetí stránek

+260k

Zobrazení stránek v průměru

80k

Návštěv z mobilních zařízení

Zajišťujeme analýzu a návrh strategie pro vaší mobilní kampaň ušitou na míru podle potřeb vaší firmy. Nenechte si ujít na obrovské podnikatelské příležitosti - Buďte mobilní!

Mobilní design webu

Zajistíme skvělé a rychlé prohlížení webu pro uživatele používající mobilní zařízení, ale i počítač.

Přesné zacílení

Víme, že v mobilním marketingu je obrovský potenciál, proto všechny naše mobilní kampaně vytváříme s jasným cílem a přesným zacílením na vaše zákazníky.

Mobilní aplikace

Ulehčete svým zákazníkům cestu k vám prostřednictvím mobilních aplikací. 

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.