Local Seach Optimization Services

Lokální SEO

Lokální SEO vám přivede zákazníky z nejbližšího okolí přímo ke dveřím.

Věděli jste, že celých 97% lidí hledá na internetu firmy ve svém okolí? Lokální SEO dnes patří mezi nejúčinnější prostředky pro získávání nových zákazníků. Je to proto, že lidé stále častěji vyhledávají přes chytré telefony se zabudovaným GPS modulem, a Google výsledky jednoduše seřadí právě díky zjištěné poloze.

Ať už tedy vlastníte bar či restauraci, poskytujete poradenské služby nebo nabízíte jakékoliv jiné služby místního charakteru, lokální SEO rozhodně nepodceňujte. Vždyť jen zmínka adresy vaší provozovny může zvýšit míru prokliku na váš web až o 200%! Proč se ostatně zaměřovat na celorepublikové výsledky vyhledávání, kde se prosadit je více náročné, když můžete svou lokální značku propagovat mnohem účinněji?

Přizpůsobíme vaše webové stránky lokálnímu vyhledávání a zpropagujeme vaši značku tak, aby byla pro místní zákazníky atraktivní. Zanalyzujeme pro vás lokální klíčová slova a přivedeme vám nové zákazníky z regionu. Do toho budeme sledovat, co se o vás na internetu mluví a všechen vývoj průběžně zpracujeme do statistik.

Effective Local SEO Solutions

Mezi vámi a vaším zákazníkem může být pouze jeden klik. Pokud máte vaši firmu zaregistrovanou na Google, tak potencionálním klientům ulehčíte hledání informací o vaší firmě, např. kontaktní informace, provozní dobu nebo je jednoduše k vám nasměrujete pomocí tras v Google mapách.

S námi budete svým zákazníkům co nejblíže a nestane se, že by vás přehlédli. Přiveďte k sobě zákazníky z nejbližšího okolí a zvyšte prosperitu své firmy.

Effective Web Development Solutions

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.