Web Design Services

Komplexní analýza a audit

Úspěšná digitální strategie je založena na správném nastavení a měření cílů, optimalizaci webových stránek a komplexní analytické činnosti.

SEO audit webu

Díky SEO auditu webových stránek dokážeme rozpoznat slabé místa webu a navrhnout řešení, jak webové stránky vylepšit, aby byly viditelné a dohledatelné ve vyhledávačích.

Důkladný audit pomůže identifikovat a odstranit případné překážky, které brání lepšímu výkonu webových stránek. Na základě SEO auditu vypracujeme konkrétní doporučení pro webové stránky. Implementací doporučení vzroste viditelnost a dohledatelnost na internetu.

Effective Web Development Solutions

S našimi klienty úzce spolupracujeme při stanovení cílů a strategie pro online aktivity. Náš tým odborníků využívá široké spektrum účinných nástrojů a technik pro přesnou analýzu vašich obchodních činností, segmentaci zákazníků a zhodnocení konkurence. Na konci naší analýzy a auditu vám předložíme komplexní zprávu našich zjištění, která zahrnuje jasná a daty podložená doporučení pro další kroky.

Analýza konkurence, trhu a zákazníků

Provedeme kompletní analýzu vašich přímých konkurentů, zjistíme jejich přednosti, ale i nedostatky. Zjistíme, jak se chová trh a co v něm funguje. Určíme, kdo je váš zákazník a podle toho navrhneme doporučení a změny, které povedou k dosáhnutí vašich obchodních cílů a potřeb.

Analýza klíčových slov

Z analýzy klíčových slov zjistíme, jak vaši zákazníci přemýšlí a vyhledávají na internetu. Na základě výsledků dokážeme navrhnout či zlepšit strukturu webových stránek a vyhovět tak svým zákazníkům, aby našli to, co hledají.

Effective Web Development Solutions

Poskytujeme skutečnou analytickou činnost v reálném čase. Analýza obsahuje zhodnocení vašich webových stránek, průzkum trhu, prověření obsahu, "špehování" konkurence, segmentaci a určení zákazníků a ovlivňovatele vašeho podnikání. Vytvoříme tzv. persony, díky kterým porozumíte potřebám svých zákazníků a zároveň nastavíte správnou strategii pro úspěch.

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.