Telefonista

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni či dodavatele na výpomoc. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce.

 

Popis pozice

Hlavním úkolem je aktivně vyhledávat a telefonicky oslovovat potenciální firemní zákazníky. Práci je možné provádět z domova. Je tedy vhodná například pro studenty nebo matky na mateřské dovolené. Práce je velice časově flexibilní a je jí možné přizpůsobit konkrétním časovým možnostem. Dle dalších znalostí a dovedností lze pozici rozšířit o další úkoly a navýšit tak odměnu za vykonávanou práci.

 

Čemu se chceme vyhnout

Vyloženě strojovému obvolávání bez ducha. Nehledáme Call centrum. Hledáme jednotlivce, které práce skutečně baví a jde to z jejich projevu vycítit.

 

Požadujeme

Spolehlivost, komunikativnost a samostatnost. Vlastní počítač s připojením k internetu. Základní orientaci v oblasti internetových technologií a práce s internetem. Vítáme jakékoli další znalosti a zkušenosti v oblasti Online Marketingu, zpracování obsahu pro internetové sránky a v oblasti aktivního telemarketingu. Preferujeme spolupráci s osobou vlastnící živnostenský list, není však podmínkou.

 

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení odvíjející se čistě od objemu vykonané práce. Neomezený mobilní tarif využitelný i pro soukromé účely. V případě delší spolupráce neomezené mobilní připojení k internetu.

 

V případě zájmu nás kontaktujte

info@hetramedia.cz

+420 774 935 271