Email Marketing

E-mail Marketing

Vytváříme marketingové kampaně na míru pro každý segment vašeho publika. Tím pomáháme propagovat produkty a služby ve snaze efektivním a účinným způsobem získávat nové zákazníky.

E-mail marketing funguje jako vynikající spojení mezi vámi a zákazníky. A pokud víte, jak na to, zaručí vám také skvělou návratnost investic. Proč byste se s ním měli obrátit právě na nás?

Patříme mezi českou špičku v oboru a dokážeme vám zajistit přístup k těm nejnovějším technologiím a produktům na trhu. Používáme inteligentní systémy databází a zákazníka dokážeme oslovit chytře a nenásilně. Veškeré naše aktivity provádíme v naprostém souladu s právním rámcem v České republice.

Zvýšíme vám obrat z e-mailové komunikace o desítky procent. Získáte nové druhy příjmů, například díky automatickým kampaním nebo rozšířením obsahu vašich newsletterů. Zvýší se hodnota průměrné objednávky a vaši zákazníci u vás budou nakupovat častěji. Stejně tak už vaše e-maily nebudou považovat za nevyžádaný spam. Právě naopak – bude to pošta, kterou budou otevírat rádi, čímž se zvýší jejich loajalita k vaší značce.  Naučíte se budovat rozsáhlou síť e-mailových kontaktů a váš byznys dále poroste.

Inteligentní e-mailing

Děláme kvalitní e-mail marketingové kampaně s důrazem na výkon a chytrou komunikaci se zákazníky. Umíme pracovat s daty a dokážeme vaši klientelu segmentovat podle nákupního chování, čímž vylepšujeme cílenost a relevanci vašich nabídek.

E-mail marketingové kampaně

Naše kampaně jsou pro každého. Veškerou strategii přizpůsobíme vašim požadavkům a zaměříme se přesně na ty cíle, kterých chcete e-mailingem dosáhnout. Jde vám o větší zisk? Nebo chcete jen získat nové podněty a zákaznické reakce? My vám to zařídíme.

Vytvoření e-mailové kreativy

Grafický vzhled vašich e-mailů vytvoří tým specialistů. První dojem je důležitý a vzhled e-mailu patří mezi nedílnou součást dobré marketingové kampaně. My jej nepodceňujeme a tak vám jeho podobu necháme zpracovat zkušenými odborníky.

Měření a reportování

Provádíme měsíční report a měření všech aktivit a výsledků. Abyste viděli, jak se nám daří, průběžně výsledky zpracováváme do statistik. Vám už pak jen stačí prohlédnout si měsíční report našich aktivit a porovnat jejich dopad na vaše podnikání.

7

Aktivních email kampaní

19

Email marketingových kreativ

9

Klientů využívající email marketing

7

Měření a optimalizace výsledků

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.