Web Design Services

Affiliate Marketing

Základem affiliate marketingu je vztah mezi prodejcem, jeho partnerem a zákazníkem.

Affiliate marketing je proces, kdy zadavatel vytvoří tzv. affiliate program a jeho partneři mu za domluvenou provizi přivedou nového zákazníka. Funguje tak na principu propagace služeb zadavatele prostřednictvím vlastních stránek a prostředků jeho partnerů. Ti za to dostávají provizi, kterou mohou tvořit buď procenta z prodeje, anebo pevná částka za jednoho návštěvníka.

V affiliate marketingu neplatíte za pouhé umístění reklamy. Váš partner se totiž stává aktivní součástí vaší reklamní kampaně a ve svém vlastním zájmu usiluje o její maximální propagaci. Ať už tedy nabízíte jakékoliv služby, s využitím affiliate marketingu se vám nemůže stát, že by vaše reklama zůstala nepovšimnutá.

Se správnou strategií budete moci vyvíjet dlouhodobou spolupráci s třetími stranami a relevantními weby a budovat  tak hodnotnou síť partnerů, která ve výsledku významně přispěje k Vašemu zisku.

Zkonzultujeme s vámi situaci, ve které se nacházíte, vytvoříme affiliate strategii na míru a doporučíme další postup, kterým byste se měli dále ubírat. Navrhneme metody, kterými Vaši kampaň zefektivníte a pomůžeme oslovit potenciální partnery. Vše průběžně vyhodnotíme a zpracujeme do analýz, abyste měli vždy maximální přehled o tom, nakolik se vaše investice vyplatily.

 

9

Affiliate kampaní

2

Aktivní affiliate kampaně

3

Výběr ze tří affiliate sítí

106

Aktivních affiliate partnerů

 

Poraďte se s námi o svém projektu

Zjistíme vaše potřeby, cíle a navrhneme efektivní marketingovou strategii přímo pro vás.

Buďte vidět na místech, kde se pohybují vaši zákazníci, my vám v tom pomůžeme. Každou vaší investici měříme a tak přesně víte, kam své peníze investujete a jaká je jejich návratnost.